Oczyszczacz TCL KJ300 WiFi

Sterowanie Klasyczne oraz poprzez WiFi. Model KJ300F-S3 został wyposażony w moduł WiFi dzięki czemu istnieje możliwość sterowania nim za pomocą urządzeń mobilnych opartych na systemach operacyjnych Android i iOS. Zasięg działania oczyszczacza 36 m².

Dostępność: brak towaru
Cena: 899,00 zł 899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.35714
Producent: TCL
Kod produktu: KJ300 WiFi

Opis

 
Oczyszczacz powietrza TCL model KJ300F - S3 WIFI
Usuwa 99.9% zanieczyszczeń powietrza z Twojego otoczenia.
Zalecany do mieszkań, domów oraz pomieszczeń biurowych.
OPIS PRODUKTU
Sterowanie Klasyczne oraz poprzez WiFi. Model KJ300F-S3 został wyposażony w moduł WiFi dzięki czemu istnieje możliwość sterowania nim za pomocą urządzeń mobilnych opartych na systemach operacyjnych Android i iOS. Z dowolnego miejsca można mieć pełną kontrolę i oprócz uruchamiania/wyłączania jest również możliwość ustawienia pracy tego urządzenia w trybach AUTO lub MANUALNYM czy nawet sterowania funkcją nawilżania a to wszystko przy pełnym podglądzie parametrów powietrza pomieszczenia, w którym znajduje się oczyszczacz. Ten model doskonale usuwa zdecydowaną większość zanieczyszczeń w tym cząsteczek (PM2.5) smogu, nieprzyjemnych zapachów i wiele innych pozostawiając za sobą w pomieszczeniu czyste i dobrze nawilżone powietrze. Zastosowane filtry: a) wstępny siatkowy, b) węglowy, c) filtr HEPA 12, d) filtr wodny. Na Centralnym Panelu Sterowania wyświetlane są aktualny informacje o poziomie zanieczyszczenia powietrza, wilgotności, konieczności wymiany filtra, braku wody w nawilżaczu.
WIZUALIZACJA JAKOŚCI POWIETRZA
KJ300F - S3 WIFI informuje o aktualnej jakości powietrza oraz stanie nawilżenia na dwa sposoby:
 1. Cyfrowe wyświetlanie parametrów zanieczyszczenia oraz wilgotności
 2. Kolorowy pasek led z przypisanym odpowiednim kolorem co do jakości powietrza.
 • Czerwony kolor – fatalny stan powietrza
 • Zielony kolor – przeciętna jakość powietrza
 • Niebieski kolor – doskonała jakość powietrza
PODŚWIETLANY KOLOROWY WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA
C A D R
CADR jest to podstawowy wskaźnik oczyszczaczy powietrza (zastosowana technologia oraz rodzaj użytego filtra HEPA). Wskaźnik ten informuje o maksymalnej wydajności urządzenia mającej na celu usunięcie lotnych zanieczyszczeń z powietrza w zamkniętym pomieszczeniu. Wskaźnik podawany jest w m³ (kubatura) uwzględniający wysokość, szerokość oraz długość pomieszczenia i odnosi się do pracy urządzenia w czasie 1 godziny. Wskaźnik CADR jest uzyskiwany w specjalistycznych testach laboratoryjnych. Zalecana przeciętna wielkość pomieszczenia dla oczyszczacza powietrza jest pochodną wyniku testu CADR.
Skuteczne oczyszczanie: Przepływ powietrza CADR do 300 m³/h
Zasięg działania oczyszczacza 36 m²
SKUTECZNIE USUWA ZANIECZYSZCZENIA
LOTNE ZWIĄZKI ORGANICZNE

Źródła zanieczyszczeń


Źródłem lotnych związków organicznych(LZO) występujących w postaci gazowej w powietrzu na zewnątrz są min.: różnego rodzaju pochodne spalania , materiały budowlane, wszechobecne tworzywa sztuczne a nawet chemiczne środki czyszczące. W powietrzu w zamkniętych pomieszczeniach dodatkowo znajdują się takie alergeny jak: kurz, roztocza , zarodniki pleśni i sierść zwierząt oraz bakterie i wirusy. Szkodliwe cząsteczki wytwarzane są także podczas gotowania i sprzątania a nawet wyremontowane pomieszczenia i meble mogą emitować gazy i trujące substancje organiczne.

Objawy


Najczęściej spotykanymi objawami zanieczyszczeń z powietrza mogą być: bóle głowy, zmęczenie,zaburzenia snu, podrażnienia dróg oddechowych, liczne alergie.

Oczyszczacze Powietrza marki TCL


Dzięki wieloetapowej filtracji Oczyszczacze Powietrza TCL skutecznie oczyszczają powietrze ze szkodliwych związków lotnych oraz bakterii (w zamkniętych pomieszczeniach) nawet do 99,9%. Im częściej powietrze jest filtrowane przez urządzenie,tym czystsze powietrze w pomieszczeniu. W przypadku normalnego poziomu zanieczyszczeń wystarczy trzykrotna wymiana powietrza w pomieszczeniu. W przypadku alergików zaleca się pięciokrotną wymianę powietrza w zamkniętym pomieszczeniu.
Cząstki stałe - PM. Cząstki stałe obecne w powietrzu dzielimy wg rozmiaru (ich rozmiar jest określany w mikrometrach (μm): • DUŻE cząstki: PM 10 - kurz, pyłki, zarodniki pleśni • ŚREDNIE cząstki: PM 2,5 - drobny pył, duże zarodniki i inne zanieczyszczenia organiczne • MAŁE cząstki: PM 1,0 i mniejsze - Bardzo drobny pył, cząstki spalin, nanocząsteczki, bakterie, wirusy i małe zarodniki
+ Filtr HEPA 12
TCL – nowoczesne oczyszczacze powietrza
Technologia TCL: ultranowoczesny, w pełni automatyczny WIFI oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania, zapewniający bardzo wysoką wydajność oraz ultra cichą pracę.
Zastosowany czujnik wykrywania zanieczyszczeń PM: model wyposażony w bardzo precyzyjny czujnik, porównywalny do używanych w laboratoriach.
Funkcja AUTO: inteligentny rodzaj automatycznej pracy oczyszczacza i nawilżacza wspierany sygnałami min. z czujników takich jak: PM2.5, czujnika światła, czujnika wilgotności powietrza.
Wskaźniki: dla wygody użytkownika w tym modelu zastosowano dwa rodzaje wskaźników - na froncie kolorowy wyświetlacz LED oraz na górnym panelu biały cyfrowy wyświetlacz
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
 • Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania
 • Wyświetlacz parametrów: LED oraz cyfrowy
 • Wydajność CADR: 300 m³/h
 • Dedykowany do pomieszczeń (o przeciętnej wysokości ok.2,5m): 36 m²
 • Wbudowany Moduł WiFi
 • Inteligentny Czujnik PM2.5
 • Czujnik wilgotności
 • Ilość filtrów suchych: 3 szt
 • Ilość filtrów wodnych: 1 szt
 • Rodzaj filtra HEPA: HEPA12 (usuwa do 99,9% zanieczyszczeń i bakterii)
 • Funkcja FULL AUTO
 • Funkcja MANUAL
 • Jonizator
 • Nawilżacz mechaniczny (ultra cichy)
 • Pojemność zbiornika na wodę: 250 ml
 • Wydajność nawilżacza: 20 ml/h
 • Czas pracy nawilżacza przy pełnym zbiorniku wody 12,5 godz
 • Głośność w trybie SEN: tylko 30 dB
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU WYMIENNYCH FILTRÓW
Urządzenie posiada Certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia
Potwierdzona jakość.
Wszystkie oczyszczacze powietrza marki TCL posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny.Oczyszczacze TCL, dzięki zastosowanym technologiom wykorzystywany podczas pracy gwarantują usunięcie PM2.5 do 99,97%.
Zdrowie
CZYSTE POWIETRZE W ZASIĘGU RĘKI. Osoby cierpiące na alergię i astmę mocno odczuwają wpływ zanieczyszczenia powietrza. Dbałość o zdrowie i jakość powietrza jakim oddychamy we własnym domu powinna być priorytetem dla każdego z nas. Oczyszczacze powietrza marki TCL pomagają nie tylko alergikom ułatwiając oddychanie i ograniczając lub likwidując objawy. W przypadku astmy, alergii na pyłki, czy kurz, szybko obniżają poziom alergenów w powietrzu.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
OPAKOWANIE ZAWIERA: oczyszczacz powietrza, komplet filtrów na 1 rok, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną.
OFERTA OCZYSZCZACZY POWIETRZA
Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (2)

30 listopada 2020

Polecam!!!

14 grudnia 2020

Koniec z suchym powietrzem w mieszkaniu! Produkt zgodny z opisem oraz specyfikacją. TCL był idealnym wyborem jeśli chodzi o oczyszczacz powietrza !

Lin Polska Sp. z o.o. | ul. Opłotek 29 | 01-940 Warszawa | telefon: 883 183 375 | e-mail: kontakt@lin-tcl.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl