Niepozorne urządzenia, które znacznie ułatwiają życie - parownice do ubrań. Z powodzeniem zastąpią one tradycyjne żelazko i pozwolą na szybkie, a przy tym dokładne odświeżenie tkanin oraz wygładzenie zagnieceń. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest prosta obsługa, dokładność, a także oszczędność czasu (nie trzeba rozkładać deski do prasowania). Co więcej, para wodna błyskawicznie upora się nie tylko z zagniecionym materiałem, ale też drobnymi zabrudzeniami oraz nieprzyjemnymi zapachami.

Oferowane przez nas parownice do ubrań TCL są dostępne w kilku modelach, co pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb konkretnego klienta. W razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania klientów i pomożemy w wyborze modelu, który w 100% spełni indywidualne oczekiwania.

Ze względu na niewielkie rozmiary i niską wagę, prezentowane produkty świetnie sprawdzą się nie tylko do zastosowania domowego, ale też podczas podróży służbowych czy też wakacyjnych.

Lin Polska Sp. z o.o. | ul. Opłotek 29 | 01-940 Warszawa | telefon: 883 183 375 | e-mail: kontakt@lin-tcl.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl