Chłodziarko-zamrażarka TCL RP505SXFO

Dostępność: brak towaru
Cena: 3 199,00 zł 3199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: TCL
Kod produktu: RP505SXFO

Opis

Chłodziarko-zamrażarka TCL RP505SXFO
Funkcjonalna i nowoczesna
chłodziarko-zamrażarka TCL RP505SXFO posiada wiele funkcjonalności oraz nowoczesnych technologii, dzięki którym użytkowanie lodówki staje się łatwiejsze, a żywność dłużej zachowuje swoją świeżość i smak. Obok bardzo popularnej i coraz powszechniejszej technologii No Frost eliminującej raz na zawsze czasochłonne rozmrażanie, pojawił się system Power Freeze zapewniający błyskawiczne chłodzenie. Wysoka klasa energetyczna oraz duża pojemność lodówki to prawdziwy komfort w organizacji i przechowywaniu żywności nawet dla bardzo dużych rodzin .

Technologia Total No Frost
System No Frost znajdujący się w chłodziarko-zamrażarka TCL RP505SXFO umożliwia całkowite odejście od ręcznego odmrażania. Ta technologia sprawia, że w Twojej lodówce nie wytworzy się lód czy szron, dzięki czemu nie będziesz musiał męczyć się z jej rozmrażaniem. Brak szronu to również pojawienie się oszczędności. TCL RP505SXFO Nofrost działa wydajnie nie zużywając dodatkowej energii, jaka potrzebna jest w momencie pojawienia się większej ilości lodu w zwykłej lodówce
Sprężarka inwerterowa
Nowoczesny Kompresor Inwerterowy z 10-letnią gwarancją. Precyzyjna regulacja temperatury, cicha praca, niezawodność i oszczędność energii.
W przeciwieństwie do standardowej sprężarki, która pracuje z przerwami, na przemian z pełną mocą i wyłączeniem (tryb „wł. / wył.”), Sprężarka inwerterowa działa liniowo i w sposób ciągły dostosowuje swoją prędkość. Prędkość automatycznie dostosowuje się do wykrytych zmian temperatury, co zapewnia lepszą stabilność temperatury wewnątrz lodówki i lepszą konserwację żywności. Unikając kolejnych uruchomień, ten typ sprężarki jest bardziej ekonomiczny pod względem energii elektrycznej, cichszy i ma dłuższą żywotność.
Multi Air Flow

Zaawansowany Multi Air Flow

Wielopoziomowa dystrybucja zimnego powietrza dla optymalnego przechowywania żywności dzięki jednorodnemu rozprowadzeniu zimna.
System Multi Air Flow, czyli specjalny system obiegu powietrza sprawi, że w lodówce TCL RF436GM1110 Nofrost zapanuje doskonała atmosfera. Zimne powietrze przepływa przez lodówkę w sposób trójwymiarowy, przez co w całej komorze chłodziarki panuje optymalna temperatura. To pozwala utrzymać produkty w świeżości przez długi czas, są one bowiem chłodzone w sposób równomierny. Nie zmienia się również ich smak ani nie tracą wartości odżyw

Wyświetlacz elektroniczny
Nowoczesny i prosty w obsłudze wyświetlacz elektroniczny sprawia, że ustawienie żądanych funkcji czy temperatur jest dziecinnie proste, a wyświetlane dane są łatwo dostępne i czytelne. Umiejętnie wkomponowany w lodówkę TCL RP505SXFO wyświetlacz nadaje jej nowoczesnego wyglądu.


SMART MODE - Tryb inteligentny
W przypadku nagłych zmian temperatury automatycznie włącza się chłodzenie lub szybkie zamrażanie, aż do osiągnięcia odpowiedniej temperatury.
Co by było, gdyby Twoja chłodziarko-zamrażarka była w stanie przyspieszyć chłodzenie lub zamrażanie żywności po długim otwarciu drzwi? Ta autonomiczna zdolność reakcji jest teraz możliwa dzięki trybowi Smart. Elektronika urządzenia wykrywa wahania temperatury i wilgotności i natychmiast reguluje wytwarzanie chłodu, aby jak najszybciej przywrócić temperaturę w lodówce lub zamrażarce, aby można było przechowywać żywność w optymalnych warunkach.

Szybkie chłodzenie - Power Cool
Lodówka TCL RP505SXFO została wyposażona w funkcję Power Cool, która błyskawicznie obniża temperaturę i gwarantuje szybki powrót do optymalnej temperatury chłodzenia. To świetny sposób na to, by zachować nie tylko smak i kolor potraw, ale także ich wartości odżywcze. Technologia Power Freeze zapewnia równie szybkie mrożenie produktów.

Moc zamrażania
Umożliwia szybkie zamrażanie, utrzymując optymalną temperaturę zamrażania po pełnym załadowaniu żywności.
Szybkie uzyskanie optymalnej temperatury zamrażania dzięki czasowemu obniżeniu temperatury zamrażarki do -24 ° C. Przydatne po pełnym załadowaniu mrożonek, aby szybko odzyskać temperaturę głębokiego mrożenia -18 °, lub do zainicjowania zamrażania świeżej żywności poprzez szybkie doprowadzenie jej do optymalnej temperatury zamrażania, aby zachować jej walory smakowe.

Matowe wykończenie ze stali nierdzewnej
Nie pozostawiające odcisków palców drzwi ze stali nierdzewnej matowej - odporne na zarysowania i odciski palców.
Specyfikacja techniczna

Opinie o produkcie (1)

30 listopada 2020

Polecam, rewelacja.

Lin Polska Sp. z o.o. | ul. Opłotek 29 | 01-940 Warszawa | telefon: 883 183 375 | e-mail: kontakt@lin-tcl.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl