Chłodziarko-zamrażarka TCL RP466CXFO

Dostępność: brak towaru
Cena: 3 699,00 zł 3699.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.55556
Producent: TCL
Kod produktu: RP466CXFO

Opis

 

Chłodziarko-zamrażarka TCL RP466CXFO

Chłodziarko-zamrażarka TCL RP466CXFO
Funkcjonalna i nowoczesna
chłodziarko-zamrażarka TCL RP466CXF0 posiada wiele funkcjonalności oraz nowoczesnych technologii, dzięki którym użytkowanie lodówki staje się łatwiejsze, a żywność dłużej zachowuje swoją świeżość i smak. Obok bardzo popularnej i coraz powszechniejszej technologii No Frost eliminującej raz na zawsze czasochłonne rozmrażanie, pojawił się system Power Freeze zapewniający błyskawiczne chłodzenie. Wysoka klasa energetyczna oraz duża pojemność lodówki to prawdziwy komfort w organizacji i przechowywaniu żywności nawet dla bardzo dużych rodzin .

Technologia Total No Frost
System No Frost znajdujący się w chłodziarko-zamrażarka TCL RP466CXFO umożliwia całkowite odejście od ręcznego odmrażania. Ta technologia sprawia, że w Twojej lodówce nie wytworzy się lód czy szron, dzięki czemu nie będziesz musiał męczyć się z jej rozmrażaniem. Brak szronu to również pojawienie się oszczędności. TCL RP466CXF0 Nofrost działa wydajnie nie zużywając dodatkowej energii, jaka potrzebna jest w momencie pojawienia się większej ilości lodu w zwykłej lodówce
Sprężarka inwerterowa
Nowoczesny Kompresor Inwerterowy z 10-letnią gwarancją. Precyzyjna regulacja temperatury, cicha praca, niezawodność i oszczędność energii.
W przeciwieństwie do standardowej sprężarki, która pracuje z przerwami, na przemian z pełną mocą i wyłączeniem (tryb „wł. / wył.”), Sprężarka inwerterowa działa liniowo i w sposób ciągły dostosowuje swoją prędkość. Prędkość automatycznie dostosowuje się do wykrytych zmian temperatury, co zapewnia lepszą stabilność temperatury wewnątrz lodówki i lepszą konserwację żywności. Unikając kolejnych uruchomień, ten typ sprężarki jest bardziej ekonomiczny pod względem energii elektrycznej, cichszy i ma dłuższą żywotność.
Jak działa system MULTI AIR FLOW

Wielopoziomowa dystrybucja zimnego powietrza dla optymalnego przechowywania żywności dzięki jednorodnemu rozprowadzeniu zimna.


Wyświetlacz elektroniczny
Nowoczesny i prosty w obsłudze wyświetlacz elektroniczny sprawia, że ustawienie żądanych funkcji czy temperatur jest dziecinnie proste, a wyświetlane dane są łatwo dostępne i czytelne. Umiejętnie wkomponowany w lodówkę TCL RP466CXF0 wyświetlacz nadaje jej nowoczesnego wyglądu.


Technologia AAT i bezpieczeństwo
Działanie antybakteryjne oparte na ujemnych jonach tlenu, przedłużające świeżość żywności i zmniejszające nieprzyjemne zapachy.

Poza funkcją antybakteryjną technologii ATT,chłodziarko-zamrażarka TCL RP466CXFO zapewnia bezpieczeństwo użytkowe. Wyposażona jest w:
  • alarm wzrostu temperatury
  • alarm otwartych drzwi
  • blokadę otwarcia przez dzieci


SMART MODE - Tryb inteligentny
W przypadku nagłych zmian temperatury automatycznie włącza się chłodzenie lub szybkie zamrażanie, aż do osiągnięcia odpowiedniej temperatury.
Co by było, gdyby Twoja chłodziarko-zamrażarka była w stanie przyspieszyć chłodzenie lub zamrażanie żywności po długim otwarciu drzwi? Ta autonomiczna zdolność reakcji jest teraz możliwa dzięki trybowi Smart. Elektronika urządzenia wykrywa wahania temperatury i wilgotności i natychmiast reguluje wytwarzanie chłodu, aby jak najszybciej przywrócić temperaturę w lodówce lub zamrażarce, aby można było przechowywać żywność w optymalnych warunkach.

Moc zamrażania
Umożliwia szybkie zamrażanie, utrzymując optymalną temperaturę zamrażania po pełnym załadowaniu żywności.
Szybkie uzyskanie optymalnej temperatury zamrażania dzięki czasowemu obniżeniu temperatury zamrażarki do -24 ° C. Przydatne po pełnym załadowaniu mrożonek, aby szybko odzyskać temperaturę głębokiego mrożenia -18 °, lub do zainicjowania zamrażania świeżej żywności poprzez szybkie doprowadzenie jej do optymalnej temperatury zamrażania, aby zachować jej walory smakowe.

Boczne oświetlenie wewnętrzne LED
Pionowe diody LED umieszczone po obu stronach lodówki dla idealnej widoczności.
Obustronne pionowe listwy oświetleniowe w przedniej części zapewniają znakomite doświetlenie wnętrza na wszystkich poziomach lodówki . Brak niedoświetlonych stref , wszystko jasne i przejrzyste dla lepszej organizacji .
Matowe wykończenie ze stali nierdzewnej
Nie pozostawiające odcisków palców drzwi ze stali nierdzewnej matowej - odporne na zarysowania i odciski palców.


Specyfikacja techniczna

Opinie o produkcie (1)

30 listopada 2020

Super lodówka.

Lin Polska Sp. z o.o. | ul. Opłotek 29 | 01-940 Warszawa | telefon: 883 183 375 | e-mail: kontakt@lin-tcl.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl